Schaublin

schaublin

Teamtec, oficiální distributor Schaublin v Rusku, České republice a na Slovensku

Vysoce přesné výrobky

Naše společnost  neustále dbá na vývoj nových technologií a vysokou kvalitu výrobků . Díky tomu jsou naše produkty velmi precizní a přispívají ke větší efektivitě výroby.  Během minulých let jsme si na světovém trhu postupně vybudovali vedoucí pozici v kvalitě, vysoké přesnosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti našich výrobků, ať už se jedná o upínací nástroje, kulové čepy nebo ostatní speciální výrobky. Společnost Schaublin je držitelem certifiátů ISO 9001 – EN9100 – AS9100

Upínací nástroje

Způsob upnutí je jedním z důležitých faktorů, který určuje kvalitu prováděné práce na stroji, protože se nachází v přímém kontaktu s obrobkem. Kleština SCHAUBLIN patří k produktům, které překvapivě odolávají běhu času: některé ze stále prodávaných kleštin byly vyvinuty v roce 1915!

I když základ zůstal stejný, nové technologie umožňující některým obráběcím strojům dosáhnout rychlosti až 100 000 otáček za minutu, nás donutily k četným inovacím (nové oceli, tepelné zpracování a další technologoické změny), které dodávají našim produktům jejich přesnost a modernost.

Kulové čepy

Kulové čepy UNIBAL mají klíčovou funkci při převodu pohybu mezi pohyblivými strojními díly. Díky našemu know-how mají hojné využití ve strojírenském, automobilovém, lodním a leteckém průmyslu, na železnicích, aj. Naše škála obsahuje standardní katalogové výrobky, ale i výrobky vytvořené naším vývojovým oddělením přímo na míru pro zákazníka podle jeho zvláštních požadavků. Výroba je následně prováděna v našich vlastních výrobních střediscích.

Naše závazky

Všichni zaměstnanci společnosti SCHAUBLIN SA Delémont se zavazují k výrobě vysoce kvalitních výrobků v prostředí podporujícím neustálé zlepšování.

Naše úkoly

Naším úkolem je uspokojit potřeby zákazníků v podmínkách odpovídajících  úrovni kvality našich výrobků a zvyšujících rozvoj našich trhů.

Náš cíl: Spokojenost zákazníka

http://www.schaublin.ch/